Uygulamalarımız

Omafil

Polat

Kahve Diyarı

Arçelik

Teknika Plast

Kipas

B/S/H

Bosch

Forum Aydın AVM de mevcut olan hava kaynaklı chiller soğutmaların yüksek enerji tüketimi ile ilgili olarak CoolBreeze olarak çözüm istenmiştir,

Yapılan çözüm mevcut hava kaynaklı chiller sistemlerin hava girişleri evaporatif ön soğutma yapılarak % 30 a yakın bir enerji tasarrufu sağlanmıştır, oldukça başarılı bir evaporatif ön soğutma sistemi uygulanmıştır.

Manhattan spor salonu uygulaması ile spor yapmak daha keyifli ve daha sağlıklı olduğu, müşterileri tarafından belirtilmiştir.

Elginkan Holding Şirketlerinden E.C.A. Valfsel Armatür Sanayii A.Ş. Manisa Üretim tesislerindeki sıcaklık problemi CoolBreeze Evaporatif soğutucular kullanılarak çözülmüştür.

ORKİDE Yağları İzmir tesisinde üretim alanı CoolBreeze Evaporatif Soğutucular kullanılarak Fabrika içindeki sıcaklık sorunu çözülmüştür.

Altınsu Tekstil Ltd.Şti Tekstil fabrikasında enerji tüketimi yüksek olan soğutma ve havalandırma cihazları kullanılıyordu. Enerji tüketimini azltmak ve daha verimli sistem olarak CoolBreeze evaporatif soğutucular tercih edilerek az enerji tüketimi ile gerkli iklimlendirme sağlanmıştır. Böylelikle az elektrik tüketimi ile yüksek verimlilik sağlanmıştır.

Vestel Hi-END fabrikasında plastik enjeksiyon bölümünde, çatı yüksekliği ve vinç mesafesi üzerinden uygulama yapılmıştır. Uygulamanın başarısı değerli müşterimiz VESTEL Elektronik A.Ş. tarafından görülmüştür.

ABN Tekstil A.Ş. Tekstil fabrikasında evaporatif soğutma yöntemi ile ortam soğutma ve havalandırma projesi gerçekleştrildi. Coolbreeze D255 model evaporatif soğutucular kullanılarak gerçekleştrilen projede istenilen ortam koşulları elde edilmiştir.

İstanbul ve Türkiye’nin meşhur Safranbolu Lokumları imalathanesi Coolbreeze D255 model evaporatif soğutucu kullanılarak yazın sıcak günlerini serin ve temiz bir ortamda üretimlerini yapmışlardır.

Firma yetkilileri Ramazan ayında imaalatın sıcak hava koşulları sebebi ile çalışanların zorlandığını ve onların daha konforlu bir ortam sağlamak için Coolbreeze evaporatif soğutma cihazlarını aldıklarını belirttiler.

Sonuç olarak uygulanan evaporatif soğutma yönteminden memnuniyetlerini bildirdiler.